Оголошення про проведення Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції на тему: «Міжнародні і національні механізми прямої демократії: теорія і практика».

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ
Міжнародна науково-практична інтернет-конференція
з питань прямої демократії в Україні у контексті міжнародних та європейських правових цінностей
«Міжнародні і національні механізми прямої демократії: теорія і практика»

м. Івано-Франківськ
22.01.2021 р.

Організатори:
– Кафедра конституційного, міжнародного та адміністративного права Навчально-наукового юридичного інституту ДВНЗ «Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника»;
– Центр дослідження конституційної юстиції Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника;
– Всеукраїнська громадська організація «Асоціація правників України»;
– Регіональне представництво Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Івано-Франківській області.

Керівники Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції:
– Заслужений юрист України, директор Навчально-наукового юридичного інституту ДВНЗ «Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника», доктор юридичних наук, професор Васильєва Валентина Антонівна;
– Завідувач кафедри конституційного, міжнародного та адміністративного права Навчально-наукового юридичного інституту ДВНЗ «Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника», кандидат юридичних наук, доцент Розвадовський Володимир Іванович.
Наукова рада конференції: проф. Анджей Біштига, проф. Василєва В. А., проф. Книш В. В., проф. Панкевич І. М., проф. Репецький В. М., проф. Кернякевич-Танасійчук Ю. В., проф. Сворак С. Д., проф. Дерев’яко С. М., проф. Адамович С. В., проф. Мельничук С. М., проф. Марцеляк О. В.
Модератор: завідувач кафедри конституційного, міжнародного та адміністративного права Навчально-наукового юридичного інституту ДВНЗ «Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника», кандидат юридичних наук, доцент Розвадовський Володимир Іванович,
e-mail: rozvadovskivolodimir50@gmail.com +380503730525.
Секретарі конференції: доцент Грицан Ольга Анатоліївна; викладач Албу Андрій Аркадійович; лаборант кафедри конституційного, міжнародного та адміністративного права Яремич Дарина Яківна.
Місце проведення конференції: Навчально-науковий юридичний інститут ДВНЗ «Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника». м. Івано-Франківськ, вул. Шевченка 44 А.

Порядок роботи:
14.50-15.00 – реєстрація учасників
15.00-15.10 –вітання та наукові повідомлення
15.10–16.10 – тематичні доповіді, виступи та дискусії
16.15-17.00 – підведення підсумків та прийняття рекомендацій
17. 10 – різне

Регламент роботи:
Вітання до 10 хв.
Повідомлення до 5 хв.
Тематичні доповіді до 10 хв.
Виступи до 5 хв.
Дискусії до 3 хв.

Робочі мови: українська, англійська, німецька, польська, французька.

Формат онлайн-конференції:
Платформа Cisco Webeks Meetings
Доступ до Cisco Webex Meetings –https://meetingsemea17.webex.com/meet/rozvadovskivolodimir50

на участь у Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції
«Міжнародні і національні механізми прямої демократії: теорія і практика»

Прізвище

Ім’я

По батькові

Науковий ступінь та вчене звання

Установа (місце роботи чи навчання)

Поштова адреса

Е-mail

Тема доповіді

Вимоги до текстів доповідей

Обсяг доповідей – до 5 сторінок.
Оформлення доповідей: формат А-4, поле верхнє, нижнє, праве, ліве – 2 см, шрифт Timeѕ New Roman 14, міжрядковий інтервал 1,5.
Назва доповіді – посередині рядка жирним шрифтом; нижче, через 1 інтервал праворуч – прізвище та ініціали автора, назва установи, де працює чи навчається автор; далі, через 1 інтервал – текст. Список використаних джерел (без повторів) оформляється в кінці тексту під назвою «Література». У тексті зноски вказуються у квадратних дужках з порядковим номером джерела за списком, через кому – номер сторінки (сторінок).

ЗРАЗОК ОФОРМЛЕННЯ ТЕКСТІВ ВИСТУПІВ

Розвадовський В. І.,

Міжнародні і національні механізми прямої демократії: теорія і практика

Текст [1, с. 55; 2, с.91]

1.
2.

Примітка: редакційна колегія залишає за собою право редагування або відхилення доповідей, які виконані та оформлені з порушенням зазначених вимог.