Оголошення про проведення онлайн-конференції на тему: «Проблеми трансформації конституційних засад фінансової та матеріальної основи місцевого самоврядування в умовах децентралізації публічної влади в Україні»

З нагоди 24  річниці Конституції України, 25.06.2020 року відбудеться онлайн-конференція «Проблеми трансформації конституційних засад фінансової та матеріальної основи місцевого самоврядування в умовах децентралізації публічної влади в Україні». До участі в конференції запрошуємо науковців, аспірантів, студентів, працівників суду, правоохоронних та правозахисних органів, недержавних організацій та усіх бажаючих долучитись до дискусії.

Про намір взяти участь у засіданні конференції, необхідно надіслати повідомлення на електронну адресу кафедри конституційного, міжнародного та адміністративного права навчально-наукового юридичного інституту (e-mail: kkmap@pnu.edu.ua) до 20.06.2020 року з обов’язковим зазначенням: органу, установи, організації, П.І.Б., посади учасника та теми доповіді.