Участь доцента кафедри Любомира Зінича у журі ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

17 лютого відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Івано-Франківського відділення Малої академії наук України. На спільному засіданні секцій правознавства та психології були представлені актуальні і самостійні наукові роботи учнів з Івано-Франківського ліцею імені М. Сабата. Цього року роботи були представлені на теми: «Кримінальна відповідальність за кіберзлочини» Анни Лозінської та «Міжнародна митна політика як складова державної політики України» Подубинської Вікторії. Креативні постери та активне обговорення під час захисту підтвердили оригінальність молодих правознавців і відобразили відмінний результат наполегливої праці наукових керівників.