Міжнародне стажування доцента кафедри

Доцент кафедри конституційного, міжнародного та адміністративного права Любомир ЗІНИЧ пройшов інтенсивну трьох місячну програму (квітень-червень) в рамках проєкту Online UGent Academy on EU law and Policy for Ukrainian Lecturers (The Erasmus + Jean Monnet Module) розроблену для українських науковців діяльність яких зосереджена на законодавстві та політиці Європейського Союзу.

Програма складалася з 62 навчальних годин, присвячених різним аспектам права та політики ЄС (історія та розвиток європейської інтеграції; політика безпеки та оборони ЄС; політика сусідства тощо).

Для участі в програмі було подано понад 100 заявок, 41 учасник був відібраний на відкритому конкурсі на основі мотиваційного та CV листа.

Програма тривала з 18 квітня по 16 червня, протягом яких учасники мали можливість поглибити свої знання з різних сфер законодавства та політики ЄС. Курс проводила команда викладачів з Університету Гента (Гент, Бельгія).