Звітна наукова конференція студентів у рамках підсекції конституційного, міжнародного та адміністративного права навчально-наукового юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника

07 квітня 2022 року на кафедрі конституційного, міжнародного та адміністративного права навчально-наукового юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника у рамках підсекції було проведено звітну наукову конференцію студентів за покликанням: https://meet.google.com/ipc-jfin-crt. Доповіді студентів відповідали напрямам наукових досліджень кафедри та наукових гуртків, які досліджують проблематику конституційного, міжнародного, адміністративного, інформаційного та фінансового права.

Доповідачами з основних проблем конституційного права стали:

1) Столярчук Ігор Ярославович, студент 2-го курсу навчально-наукового юридичного інституту Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника. Тема доповіді: «Причини, передумови, етапи та наслідки конституційних реформ в Україні» (науковий керівник: професор, д.ю.н. Книш В. В.).

2) Козаровський Олександр Ігорович, студент 2-го курсу навчально-наукового юридичного інституту Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника. Тема доповіді: «Основні проблеми та шляхи усунення колізій у сучасному конституційному праві України» (науковий керівник: професор, д.ю.н. Книш В.В.).

З проблематики фінансового права, фінансового права зарубіжних країн та країн ЄС доповідала Єсаян Адріана, студентка 2-го курсу навчально-наукового юридичного інституту Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника. Тема доповіді: «Доходи державного бюджету, одержані від ЄС, та принципи їх використання (досвід Польщі)» (науковий керівник: доцент, к.ю.н. Грицан О. А.).

Проблемам інформаційного права у надзвичайних умовах присвятила свою доповідь Кашевська Анастасія, студентка 1-го курсу навчально-наукового юридичного інституту Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника. Тема доповіді: «Інформаційна безпека України в умовах воєнного стану» (науковий керівник: викладач, к.ю.н. Федорончук А. В.).

І, нарешті, доповідачами з ключових проблем сучасного міжнародного публічного права стали:

1) Скрипник Степан, студент 4-го курсу навчально-наукового юридичного інституту Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника. Тема доповіді: «Міжнародні та інтернаціоналізовані конфлікти сучасності: загальна характеристика» (науковий керівник: викладач, к.ю.н. Албу А. А.).

2) Федорович Олександр Васильович, студент 3-го курсу навчально-наукового юридичного інституту Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника. Тема доповіді: «Класичні та альтернативні варіанти формування та розвитку військових і військово-політичних організацій в сучасних умовах» (науковий керівник: професор, д.ю.н. Книш В. В.).

3) Чеботару Даніела, студентка 1-го курсу навчально-наукового юридичного інституту Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника. Тема доповіді: «Причини війти Росії проти України: теоретико-правовий аспект» (науковий курівник: викладач, к.ю.н. Федорончук А. В.).

За результатами звітної конференції студентські доповіді та їх автори рекомендовані кафедрою до друку у студентському науковому виданні «Еврика», а також до відзначення грамотами ректора Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника та грамотами дирекції навчально-наукового юридичного інституту Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника.

Світлини з учасниками конференції додаються.