5 травня 2023 року відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Законодавство України : погляд молодих правників».

На секції адміністративного права і процесу; фінансового права; інформаційного права; міжнародного права виступили 7 студентів:

1. Волох Юлія з темою доповіді «Сучасний стан та перспективи розвитку правового регулювання державної цільової програми іпотечного кредитування «єОселя»».
  2. Данилюк Діана з темою доповіді «International legal aspects of protection of children’s rights in conditions of war»
  3. Дутка Ірина з темою доповіді «Problems of adapting the legal system of Ukraine to the legal system of the European Union»
  4. Іванчук Оксана з темою доповіді «Specifics of the Law of Ukraine “On the Nationwide Program for the Adaption of the Legislation of Ukraine to the Legislation of the European Union” of 2004»
  5. Попроцька Інна з темою доповіді «The Amsterdam Agreements of 1996 and the changes made by them to the Maastricht Treaty on the established of European Union»
  6. Сворак Ірина з темою доповіді «Ukraine’s participation in EU agencies and program»
  7. Стефунько Юлія з темою доповіді «Domestic and international legal aspects of the protection of women’s rights in the conditions of the russion-Ukrainian war»

Модератором секції був доктор юридичних наук,професор кафедри конституційного,міжнародного та адміністративного права Книш Віталій Васильович.

Доповідачі виступали як офлайн,так і онлайн. Було присутнє активне обговорення доповідей.

Всі доповіді будуть опубліковані у збірнику матеріалів конференції.

Дякуємо за участь!