ВИСТУП ДОЦ. БУРЛАК О.В.НА НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОМУ СЕМІНАРІ ДЛЯ КУРАТОРІВ

20 квітня на базі навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи відбулося заняття навчально-методичного семінару для кураторів 1-2 курсів з долученням заступників з виховної роботи, аспірантів, магістрантів усіх навчальних структурних підрозділів університету.

Із доповіддю  виступила к.ю.н., доцент кафедри конституційного, міжнародного та адміністративного права Навчально-наукового Юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Бурлак Оксана Василівна на тему: «Стан імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС у внутрішнє право нашої держави».

Оксана Бурлак здійснила у своєму виступі аналіз різновекторної діяльності України з імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС у внутрішнє право нашої держави, а саме:

– Що означає отримання Україною у 2022 р. статусу кандидата в члени ЄС;

– Які вимоги необхідно виконати на шляху впровадження європейських стандартів на основі імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС;

– стан відповідності України Копенгагенським критеріям;

– 7 блоків реформ, які рекомендувала Європейська Комісія щодо заявки України на членство в ЄС та стан їх виконання Україною ((1) реформа Конституційного суду; (2) продовження судової реформи (3) антикорупція, включно з призначенням керівника САП; (4) боротьба з відмиванням коштів; (5) втілення антиолігархічного закону; (6) узгодження аудіовізуального законодавства з європейським; (7) зміна законодавства про нацменшини.