ВІДБУВСЯ КРУГЛИЙ СТІЛ НА ТЕМУ «ЗАГАЛЬНА ДЕКЛАРАЦІЯ ПРАВ ЛЮДИНИ ООН 1948 РОКУ: СТАН РЕАЛІЗАЦІЇ В УКРАЇНІ»

10 грудня 2019 року у навчально-науковому юридичному інституті ДВНЗ «Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника» відбувся круглий стіл на тему: «Загальна декларація прав людини ООН 1948 року: стан реалізації в Україні». Захід присвячений 71-річчю від дня прийняття «Загальної декларації прав людини» та Міжнародному дню прав людини.
У дискусії взяли участьвикладачі кафедри конституційного, міжнародного та адміністративного права, регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Івано-Франківській областіНепийвода Людмила Іванівна, кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри міжнародної економіки, маркетингу і менеджменту Івано-Франківського навчально-наукового інституту менеджменту Тернопільського національного економічного університету Загурський Олександр Богданович, а також студенти навчально-наукового юридичного інституту.
Учасники круглого столу обговорили сучасний стан реалізації в Україні положень Загальної декларації прав людини. Робота круглого столу проводилася за такими напрямками: теоретико-прикладні підходи до розуміння прав людини; особливості реалізації окремих прав людини; права людини в умовах збройного конфлікту (війни); механізми забезпечення та захисту прав людини; права людини в діяльності Конституційного Суду України; права людини в діяльності інших органів державної влади.
Підсумком круглого столу стало напрацювання науково обґрунтованихрекомендацій, щодо адаптації національного законодавства до положень Загальної декларації прав людини, вдосконалення механізму забезпечення та захисту прав людини.
Круглий стіл організований викладачами кафедри конституційного, міжнародного та адміністративного права під керівництвом завідувача кафедри, доцента, кандидата юридичних наук Розвадовського В.І.
Технічну підтримку учасникам круглого столу було надано завідувачем інформаційно-видавничого відділу навчально-наукового юридичного інституту Квасницею С.М.

Федорончук А.В.,
викладач кафедри конституційного,