Студенти відвідали Івано-Франківський окружний адміністративний суд

06 листопада 2019 року до Івано-Франківського окружного адміністративного суду завітали майбутні правники, студенти 4 курсу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, з метою підвищення загального рівня правової культури та  набуття студентами необхідного рівня правових знань, формування у них поваги до права, а також побудови правового діалогу між судовою владою та суспільством задля покращення доступу до правосуддя.

Зустріла студентів начальник відділу документального забезпечення-канцелярії Іваськевич Христина Павлівна, яка розповіла студентам про організацію роботи суду та як  себе поводити у будівлі суду та під час судового засідання.

Також під час даного заходу майбутні юристи мали можливість  побувати в залі судових засідань під час розгляду адміністративної справи (головуючий суддя Скільський Іван Ігорович).

Автор ідеї та виконавець к.ю.н. Збирак Т.В.